Інформація про відмову Китаю від української кукурудзи – це чутки на рівні трейдерів

Інформація про відмову Китаю від української кукурудзи – це чутки на рівні трейдерів
Фото: з відкритих джерел

Наразі немає ніяких заборон на експорт української кукурудзи до Китаю, всі чутки, які зараз ширяться — на рівні трейдерів, заявив президент «Української зернової асоціації» (УЗА) Микола Горбачьов на конференції Black Sea Grain. Kyiv, повідомляє Latifundist.com.

«Кажуть, що у китайців дефіцит на ємності для зберігання. Тому вони намагаються робити Washout чи робити контракти з більш сталими термінами поставки. Але з українськими компаніями ніхто не пішов у Washout. Від відвантажень ніхто не відмовляється. Дефолтів немає», — зазначив Горбачьов.

Раніше аналітики Spike Brokers повідомляли, що чутки про відміну закупівель кукурудзи українського походження Китаєм не знайшли підтвердження серед учасників ринку. Експортери «впевнено купували кукурудзу на рівнях 152-155$/т в напрямку морських портів».

Нагадаємо, видання Bloomberg повідомило, що китайські імпортери відмовились від 4-5 партій української кукурудзи, які раніше були заброньовані до доставки в період з квітня по червень.

За словами джерел видання, у Китаї прагнуть зменшити пропозицію на внутрішньому ринку та підтримати ціни для своїх аграріїв перед посівною.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/informacziya-pro-vidmovu-kytayu-vid-ukrayinskoyi-kukurudzy-cze-chutky-na-rivni-trejderiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати