Інноваційні жувальні цукерки покращують м’язи, мозок та імунітет

Інноваційні жувальні цукерки покращують м’язи, мозок та імунітет
Фото: з відкритих джерел

Давній фаворит спортсменів для підвищення ефективності та фізичної здатності виконання вправ, збільшення чистої м’язової маси – креатин – перекочував за межі звичайних пігулок та розчинів.

Все більше ринкових гравців розробляють креатинові жувальні цукерки та жуйки і пропонують їх широкому колу споживачів.

Новий жувальний формат спрямований на вирішення проблемних моментів традиційних креатинових добавок, таких як розлад шлунка після споживання, затримка води в організмі, неприємний смак і відчуття піску в роті.

Компанія Swoly рік тому випустила жувальні ведмедики з чистим мікронізованим моногідратом креатину. Команда 10 місяців провела у лабораторії для точного налаштування формули продукту та досягнення правильного балансу між смаком та ефективністю.

Інша компанія, Vireo Systems, розробила жувальні цукерки CON-CRĒT Gummies. Вони мають у складі найдосконалішу форму креатину, відому як Creatine HCl (креатин гідрохлорид), яка поглинається у 7 разів краще, ніж креатин моногідрат, і має в 59 разів вищу розчинність.

«Це дозволяє використовувати менші дози для досягнення вражаючих результатів», — ділиться Марк Фолкнер, засновник і президент компанії.

Його можна приймати для загального здоров’я, а не лише як енергетик для тих, хто відвідує спортзал.

«Креатин отримує визнання за позитивний вплив на здоров’я мозку, імунну силу, здоров’я серця і навіть сексуальне самопочуття», – додав Фолкнер.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 9
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/innovaczijni-zhuvalni-czukerky-pokrashhuyut-myazy-mozok-ta-imunitet
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати