Кабмін продовжив на місяць термін всіх чинних бронювань від мобілізації

Кабмін продовжив на місяць термін всіх чинних бронювань від мобілізації
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів вирішив продовжити на місяць термін дії усіх чинних бронювань від мобілізації. Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Рішення уряду передбачає, що строки дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, які надані за постановою №76 і не закінчилися станом на 7 травня, автоматично продовжуються на один місяць.

Заступник міністра економіки Ігор Фоменко пояснив, що рішення пов’язане зі змінами до законодавства про мобілізацію.

“Щоб у цей перехідний період запобігти зупинці критично важливих для економіки підприємств та з метою забезпечення потреб оборони та населення, ми продовжуємо терміни дії відстрочок на місяць. Далі підприємства матимуть змогу бронювати працівників вже за оновленими правилами”, – сказав він.

Бронювання військовозобов’язаних працівників – це надання тимчасової відстрочки на період до шести місяців від мобілізації ключовим працівникам підприємства, компанії, установи чи організації, які є критично важливими для забезпечення їх стабільного функціонування. Процедура бронювання військовозобов’язаних прописана в постанові №76 від 27 січня 2023 року.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kabmin-prodovzhyv-na-misyacz-termin-vsih-chynnyh-bronyuvan-vid-mobilizacziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати