Спиртзавод на Чернігівщині виставили на продаж

Спиртзавод на Чернігівщині виставили на продаж
Фото: з відкритих джерел

Фонд держмайна України виставив на приватизацію Єдиний майновий комплекс ДП “Шабалинівський спиртовий завод” у Чернігівській області.

Про це повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль.

“Цей об’єкт — перспективний браунфілд, який чекає на свого інвестора для відновлення. Приватизація заводу відкриває можливості для розвитку промислового майданчика з уже наявною інфраструктурою”, – заявив він.

Онлайн-аукціон відбудеться 16 травня в системі “Прозорро.Продажі”. Прийом пропозицій — до 15 травня включно. Стартова ціна — 959,1 тис. грн (без ПДВ).

Що відомо про лот

Шабалинівський спиртовий завод розташований у селі Іванівка Ніжинського району, поруч з озером та автошляхами М-02 і Т-2523. Така локація забезпечує зручну логістику та додаткову привабливість для інвестицій.

До складу ЄМК входять:

  • 51 об’єкт нерухомого майна (12 311,7 м²);
  • 2 земельні ділянки (56,46 га); 
  • 3 автівки;
  • 250 одиниць рухомого майна (обладнання, меблі тощо).

Новий власник зобов’язаний погасити наявну заборгованість підприємства по зарплаті у розмірі 552 тис. грн та перед бюджетом – 21 168 тис. грн. Інші умови продажу передбачають збереження робочих місць протягом 6 місяців.

“Приватизація ДП “Шабалинівський спиртовий завод” — це шанс для інвестора реалізувати свої бізнес-ідеї на базі існуючих виробничих потужностей та інфраструктури. Новий власник зможе диверсифікувати напрямки діяльності та створити додану вартість”, – йдеться в повідомленні голови ФДМ.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/spyrtzavod-na-chernigivshhyni-vystavyly-na-prodazh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати