Tempo950x100

Tempo300x100

Кількість вагонів із зерном, що рухаються до морських портів, зросла до понад 6,6 тис.

Кількість вагонів із зерном, що рухаються до морських портів, зросла до понад 6,6 тис.
Фото: з відкритих джерел

Наразі до морських портів прямує майже на 1 тис. вагонів із зерном більше, ніж тиждень тому, — 6 тис. 662 одиниці. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

Фіксується зростання кількості вагонів із зерном, що рухаються в напрямку портів Великої Одеси, з 5746 до 6662 вагонів.

Упродовж тижня обсяг добового вивантаження вагонів із зерном в портах Великої Одеси коливається у діапазоні 900–1050 вагонів на добу. Середньодобовий показник становить 923 вагони на добу. За останній тиждень він збільшився на 18 одиниць.

Черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зросла на три одиниці — з 283 до 286 вагонів. При цьому показник вивантаження зменшився на дві одиниці — до 49 вагонів на добу.

«Зберігаються складнощі у підведенні вантажів до портів Великої Одеси та вивезенні порожніх вагонів через інфраструктурні обмеження (обмежена пропускна спроможність дільниці Подільськ—Роздільна—Одеса-Застава) та загального збільшення вантажопотоку в напрямку портів Великої Одеси (одночасно рухаються аграрні вантажі, вантажі ГМК та інші). Тож загальну переробну спроможність припортових станцій скориговано відповідно до провізної спроможності мережі на дільниці Подільськ—Роздільна», — зауважив Валерій Ткачов.

Окрім того, зростають обсяги передачі вагонів із зерном через західні прикордонні переходи.

Найбільше наразі передається до Румунії — 98,4 вагони із зерном на добу. Це на 3,4 одиниці більше порівняно із тижнем раніше.

На 2,5 вагона зросла передача через українсько-польські переходи. Щодоби через кордон прямують 92,5 вагони.

Обсяг передачі зерна до Словаччини зріс на шість вагонів — до 52,4 одиниці на добу. Водночас до Угорщини прямують 43,2 вагона на добу (порівняно з минулим тижнем зростання становить два вагони).

Перегляди: 32
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kilkist-vagoniv-iz-zernom-shho-ruhayutsya-do-morskyh-portiv-zrosla-do-ponad-66-tys
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати