Крістер Старк нагороджений Королівською медаллю за інноваційну роботу в галузі сільського господарства

Крістер Старк нагороджений Королівською медаллю за інноваційну роботу в галузі сільського господарства
Фото: з відкритих джерел

Крістер Старк, один з власників Väderstad та менеджер з інновацій у компанії, нагороджений золотою медаллю Шведської Королівської академії сільського та лісного господарства, KSLA. Його батько, засновник компанії Väderstad Руне Старк, також був нагороджений премією KSLA ще в 1993 році.

Крістер Старк нагороджений золотою медаллю, яку щорічно вручають людям за «видатну роботу в галузі інтересів академії». Ось як журі прокоментували присуджену нагороду:

«За його далекоглядну роботу та зусилля покращити життя фермеру шляхом розробки сільськогосподарської техніки, яка значно покращує умови ведення сільського господарства. Інноваційні та сучасні машини сприяли зміні погляду щодо обробітку ґрунту та сівби на користь фермерів у всьому світі.»

943

– З великою вдячністю я отримую цю медаль, оскільки завжди прагнув вдосконалювати сільськогосподарську техніку та створювати нові рішення для фермерів. Це також сприятиме безперервному розвитку компанії та бізнесу, – каже у коментарі Крістер Старк.

Батько Крістера, засновник Väderstad Руне Старк, також був нагороджений премією Королівської академії сільського та лісного господарства ще в 1993 році. Тоді він отримав нагороду AW Bergsten за «успішну роботу з конструювання та розробки механічного обладнання для здійснення сільськогосподарських операцій як в Швеції, так і за її межами».

942

Крістер Старк отримає свою золоту медаль під час церемонії нагородження в Стокгольмській ратуші 28 січня 2022 року. Її вручить Його Величність – Король Швеції Карл XVI Густав. Під час нагородження загалом буде вручено 11 нагород видатним людям.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/krister-stark-nagorodzhenyj-korolivskoyu-medallyu-za-innovaczijnu-robotu-v-galuzi-silskogo-gospodarstva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати