Tempo950x100

Tempo300x100

Китай щомісяця імпортує 100-150 тис. тонн української кукурудзи

Китай щомісяця імпортує 100-150 тис. тонн української кукурудзи
Фото: з відкритих джерел

Завдяки відносній стабілізації роботи глибоководних портів, Україна збільшила експорт кукурудзи до Китаю.

Про це йшлося під час щотижневого брифінгу, організованого аналітичним центром сільгоспкооперативу «ПУСК», створеного у рамках ВАР.

За інформацією аналітиків, Україна станом на 27 листопада експортувала з початку місяця 2, 4 млн тонн кукурудзи із законтрактованих 2, 5 млн тонн. На грудень законтрактовано вже 2,2 млн тонн. До початку березня на світовому ринку основна пропозиція кукурудзи буде від України та США.

“Глибоководні порти починають працювати  і Україна активніше продає кукурудзу до Китаю, де її ціна з поставкою на рівні $250 за тонну є конкурентною. За минулий тиждень Китай закупив близько 100-120 тис. тонн української кукурудзи, позаминулого – 100-150 тис. тонн. Тобто один-два панамакси щотижня відправляються до Китаю, де покупців задовольняє співвідношення ціни та якості української зернової”, – відзначають у “ПУСК”.

Можна очікувати, що на тлі стабільного попиту з боку Китаю, зростання цін на українську кукурудзу продовжиться.

“Наразі на СРТ-ринку пропозиція кукурудзи є незначною, ціни дуже коливаються в залежності від величини партії та знаходяться в діапазоні $144-153, цінник може сягнути $165 за тонну”, – резюмують у “ПУСК”.

Перегляди: 33
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/kytaj-shhomisyaczya-importuye-100-150-tys-tonn-ukrayinskoyi-kukurudzy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати