Легендарний лікер Bailey’s запакували у пляшки із ячменю, які легко утилізуються

Легендарний лікер Bailey’s запакували у пляшки із ячменю, які легко утилізуються
Фото: з відкритих джерел

Bailey’s представив нову паперову пляшку, виготовлену на 90% з паперу, з тонким пластиковим вкладишем і фольговою прокладкою.

Розроблена у співпраці з PA Consulting і PulPac, пляшка підлягає утилізації у звичайних паперових потоках, без необхідності відокремлювати інші матеріали.

Цими вихідними нові 2000 пляшок у форматі міні-Bailey’s (80 мл) компанія Diageo тестувала на фестивалі Time Out Festival в Барселоні. Розробник прагнув упевнитися в зручності транспортування та якості взаємодії споживачів з матеріалом.

Президент з питань сталого розвитку Diageo Еван Ендрю вважає, що паперова упаковка потребує «прогресу, а не досконалості». 

Diageo планує випустити паперові пляшки у великих масштабах у 2025 році, щоб задовольнити зростальну потребу споживачів у стійких, екологічних продуктах.

Технологія Dry Molded Fiber, як запевняють її розробники, є першим промисловим методом, який перетворює поновлювані рослинні волокна на дійсно екологічну упаковку.

Вона використовує дерева або рослинні волокна, вирощені у стійкій системі,  як сировину, перетворюючи їх на повністю переробну і компостовану упаковку. Матеріалом для перероблення можуть виступати, наприклад, трави, ячмінь або целюлозні відходи.

Технологія продукує на 80% нижчі порівняно з пластиком і вологим формуванням викиди CO2. Сухий процес також знижує використання води та енергії, що призводить до вищого показника сталості та нижчої вартості.

Джерело: newfood.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/legendarnyj-liker-baileys-zapakuvaly-u-plyashky-iz-yachmenyu-yaki-legko-utylizuyutsya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати