McDonald’s поступово повертає українських постачальників для своїх ресторанів

McDonald’s поступово повертає українських постачальників для своїх ресторанів
Фото: з відкритих джерел

В Україні локальні інгредієнти у меню McDonald`s становлять близько 60% і їх частка поступово збільшується. Через війну окремі позиції в меню довелося замінити імпортними складовими. 

Про це повідомила генеральний директор McDonald’s в Україні, Чехії, Словаччині Юлія Бадрітдінова, передає Укрінформ.

“Сьогодні близько 60% продуктів у нас становлять локальні інгредієнти і товари. До війни це було 70%. Деякі позиції нам довелося заміщувати, тим не менш 60% – достатньо велика цифра, повністю на імпорт ми не перейшли”, – зауважила Бадрітдінова.

За її словами, основні великі постачальники в Україні залишилися партнерами мережі після відновлення роботи закладів.

Так, компанія Bimbo QSR Україна, розташована у Дніпрі, продовжує випікати для ресторанів булки. Вона не зачинялася ні на день і після повернення McDonald`s у вересні 2022 року продовжила працювати з компанією.

Також продовжує співпрацю з McDonald`s завод у Козятині Вінницької області, що робить для біг-маків м’ясні котлети. Його біфштекси використовують ресторани мережі і в інших країнах. 

В той же час окремі позиції в меню довелося замінити імпортними складовими. Одним з них став соус для бургерів, який до війни для McDonald`s виготовлявся на потужностях ПАТ “Чумак”.

“Коли завод потрапив в окупацію, ми одразу переключилися на альтернативний продукт в нашій системі, він постачався з Польщі. Зараз ми поступово відновлюємо виробництво соусів за нашими рецептурами на ТОВ “Асканія-Пак”. Відновили ми і співпрацю з місцевими виробниками салатів, які спочатку відновлення нам привозили також з Польщі”, – розповіла Бадрітдінова.

Перегляди: 69
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/mcdonalds-postupovo-povertaye-ukrayinskyh-postachalnykiv-dlya-svoyih-restoraniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати