Менше проходів полем із сівалкою Rapid 800C

Менше проходів полем із сівалкою Rapid 800C
Фото: з відкритих джерел

Посівні комплекси Rapid від компанії Väderstad — це багатоопераційні універсальні агрегати, які показують високу ефективність під час висіву сільськогосподарських культур. Наразі виробник пропонує на вітчизняному та світовому ринку агрегати із шириною захвату від 3 до 8 м, що дає змогу підібрати оптимальний агрегат залежно від нагальних потреб і тракторного парку.

Vv8185 21958

Всі без винятку посівні комплекси Rapid мають декілька робочих зон для якісної підготовки ґрунту, висіву та прикочування посівів, що забезпечує точне та рівномірний висів насіння в ґрунт більшості сільськогосподарських культур лише за один прохід агрегату полем і, як наслідок, отримання дружних та рівномірних сходів.

У передній частині агрегату можливе встановлення чотирьох типів робочих органів, таких як:

 • важкі вирівнювальні планки CrossВoard Heavy;
 • система Agrilla, яка складається з двох рядів S-подібних пружинних стійок у поєднанні з легкими вирівнювальними планками CrossBoard;
 • дискова батарея System Disc Aggressive, яка складається із двох рядів інтенсивно працюючих конічних дисків діаметром 450 мм;
 • дискова батарея System Disc, яка складається із конічних дисків діаметром 410 мм і з вирівнювальними планками Cross Board.
Anhede 190423 161744 0349 Print

До речі, всі комбінації передніх робочих органів можна налаштовувати за інтенсивності роботи із кабіни трактора, що значно покращує точність обробітку навіть за мінливих ґрунтових умов у межах поля.

Серцем Rapid є унікальні диско-анкерні сошники, в яких поєднано переваги дискових та анкерних сошників і повністю відхилено недоліки цих систем. Ці комбіновані висівні сошники забезпечують попереднє часткове ущільнення зони висіву, ретельне очищення від можливих рослинних решток сім’яложа, високу стабільність і точність висіву насіння навіть за високої швидкості руху. Високу точність висіву насіння також забезпечує використання унікальної системи контролю глибини із можливістю налаштування з кабіни трактора. За допомогою спеціальних металевих тяг кожне опорне колесо поєднане з двома сошниками, які розташовані попереду нього. Завдяки цьому вдається досягати рівномірної глибини загортання насіння в будь-яких умовах.

Vv20944

До речі, рекомендована виробником робоча швидкість усіх сівалок Rapid становить від 10 до 14 км/год. Хоча практичний досвід вітчизняних аграріїв показує, що ці сівалки відмінно працюють і на швидкостях 14–16 км/год, що дає змогу досягати високих показників змінної продуктивності та економії ресурсів. Адже багатофункціональність посівних комплексів Rapid дає змогу виключити низку сільськогосподарських операцій, пов’язаних із потребою попередньої підготовки ґрунту, внесення добрив та прикочування.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/menshe-prohodiv-polem-iz-sivalkoyu-rapid-800c
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  24 Травня

  Для кредитування аграріїв на прифронтових територіях необхідно розробити умови страхування

  Експорт олійної продукції через порти Одеси становить близько 75%-80%

  Найбільша пекарня світу підмішає у тісто солодкі мікробні білки, які не викликають ожиріння

  Україна увійшла до трійки найбільших постачальників меду до ЄС

  У червні може зрости ставка плати за використання зерновозів ЦТЛ

  Зростання цін на європейську пшеницю зменшує експорт з ЄС та сприяє нарощуванню поставок з рф

  Захоплений окупантами Інститут рису на Херсонщині змінює напрям роботи

  Ціни закупівлі живця коливаються в межах 58,5–62 грн/кг

  На Одещині зʼявиться лабораторія, яка моделюватиме виробництво круп

  Прибутки з гектарів. Якими будуть ціни на землю в Україні та скільки на цьому можна заробити

  БІЛЬШЕ НОВИН