МХП запустить лінію з виробництва харчового жиру

МХП запустить лінію з виробництва харчового жиру
Фото: з відкритих джерел

МХП у 2024 році запустить лінію з виробництва харчового жиру. Про це в інтервʼю для Latifundist.com розповів експерт з експорту та розвитку нових ринків збуту продуктів переробки МХП Максим Гузєв.

«До цього курячий жир ми використовували лише для кормових та технічних цілей. Харчовий жир призначений для кондитерської і хлібобулочної промисловостей. Це жир найвищої чистоти. Зокрема, ззовні він чимось схожий на нерафіновану соняшникову олію», — зазначив Гузєв.

Агрохолдинг має окрему лінію з виробництва ММО. Від неї виділена виробнича лінія з виробництва харчового жиру, що за допомогою пресу вичавлює курячий жир. За словами Гузєва, він дуже чистий, свіжий та преміальної якості.

«До речі, кормова промисловість також закуповує цей жир для преміальних лінійок. Тобто в нас є кормовий жир, який використовується для pet food чи виробництва кормів. Але разом з тим є компанії-кормовиробники, яким потрібен більш чистий та якісний жир найвищого ґатунку і вони готові платити за якість додаткову премію», — додав Гузєв.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/mhp-zapustyt-liniyu-z-vyrobnycztva-harchovogo-zhyru
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати