Мінагрополітики та Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва

Мінагрополітики та Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва
Фото: з відкритих джерел

Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі. Сторони погодили зміцнювати стабільність та розвивати всебічну співпрацю в галузі сільського господарства за рахунок інноваційного розвитку, залучення інвестицій та допомоги аграріям.

Для подальшої підтримки сільського господарства зі свого боку міжнародна сільськогосподарська компанія декларувала намір протягом наступних 5 років збільшити виробництво насіння кукурудзи на 30% за рахунок додаткових інвестиції в українське виробництво. Це сприятиме забезпеченню українських аграріїв насінням локального виробництва, яке має найсучаснішу генетику та відповідність міжнародним стандартам якості. Також компанія планує експортувати високоякісне насіння, вироблене в Україні, в ЄС, сприяючи значному надходженню коштів до бюджету від експорту. Компанія забезпечить доступ до новітніх та передових засобів захисту рослин задля підвищення продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів. Серед зобов’язань компанії є сприяння поширенню цифрових технологій у сільському господарстві, розвиток сталого сільського господарства та захисту клімату.

Зі свого боку Міністерство аграрної політики декларує зобов’язання забезпечувати необхідну інформаційну та організаційну підтримку для виконання намічених заходів та поглиблену фахову, аналітичну та експертну підтримку у визначенні пріоритетів напрямів співпраці.

«Для нас важливо співпрацювати з передовим глобальним виробником насіння та засобів захисту рослин. Багаторічний досвід та експертиза співробітників компанії здатні принести величезний позитивний вплив в розвиток галузі в Україні, адже продукція Corteva дає фермерам можливість не просто отримувати хороші врожаї, а створювати ланцюжки виробництва української сільгосппродукції», – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Він також підкреслив, що Corteva єдина з компаній національного рівня, що провадять бізнес на ринку насіння та ЗЗР, вийшла з ринку росії, всебічно підтримує український народ і тим самим демонструє унікальний приклад поведінки міжнародної компанії, який варто наслідувати всім міжнародними бізнес-організаціям, що працюють в Україні.

«Corteva Agriscience тісно співпрацює з українськими фермерами та вважає Україну одним з найбільших гравців на світовому ринку сільського господарства, який суттєво впливає на глобальну продовольчу безпеку. В жахливій війні, яку росія розв’язала проти України, ми залишаємось цілковито на боці України та робимо все для підтримки фермерів та громад. Ми переконані, що війна не стане перепоною для подальшого розвитку країни, і докладемо всіх зусиль для наближення спільної великої Перемоги. Для цього ми і надалі будемо розвивати партнерства, зокрема, розробляючи нові ініціативи у відповідності та в колаборації з Міністерством аграрної політики та продовольства України, – переконаний керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергій Харін.

Декларацію було підписано за участі представників Українського клубу аграрного бізнесу та Американсько-української ділової ради

Для інформації: Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана в тому числі за одним з найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®.  В Україні компанія має виробничій насіннєвий комплекс в Полтавській області, у будівництво якого було інвестовано 56 млн. доларів США, та науково-виробничий центр в Київській області. Corteva Agriscience є роботодавцем для понад 20 тисяч людей у 140 країнах, та забезпечує роботою більше 500 українців. На початку березня 2022 року компанія оголосила про припинення комерційних операцій в росії, а наприкінці квітня – про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-ta-corteva-agriscience-uklaly-spilnu-deklaracziyu-pro-poglyblennya-i-podalshyj-rozvytok-spivrobitnycztva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  17 Червня

  Аграрії під загрозою: спрощену систему оподаткування можуть ліквідувати

  У травні сапери очистили і повернули аграріям в користування майже 30 тис. га сільгоспземель

  Морозиво з беконом та бородинським хлібом — львівський сімейний бренд створює нові смаки

  У Німеччині інфіковане АЧС м’ясо потрапило в магазин

  На Донеччині цьогоріч уклали 187 договорів купівлі-продажу сільгоспземель

  Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

  В Україні дорожчає м’ясо: скільки коштують свинина та сало

  “Питання продовольчої безпеки”: Молочні підприємства закликають уряд не вимикати їм електроенергію

  Виробництво зернових буде збитковим, заробити допоможуть соняшник та ріпак, – дослідження

  Полуниця, черешня, лохина: які ціни на ягоди

  БІЛЬШЕ НОВИН