Мінекономіки не рекомендує закуповувати до держрезерву м’ясні консерви

Мінекономіки не рекомендує закуповувати до держрезерву м’ясні консерви
Фото: з відкритих джерел

Міністерство економіки України рекомендує не закуповувати до державного резерву м’ясних консервів, натомість радить зосередитися на поповненні резервів товарами інших груп. Про це йдеться у листі Міністерства економіки до Державного агентства резерву, пише УНН.

Як зазначається у листі, протягом останніх семи років Держрезерв застосовує практику закупівлі та закладення до державного резерву великої кількості м’ясних консервів, що в подальшому призводить до їхньої утилізації.

«Замість того, щоб правильно визначити послідовність та пріоритетність закупівлі матеріальних цінностей до державного резерву, Держрезервом нераціонально спрямовуються кошти на поповнення запасів м’ясних консервів», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, це призводить до надлишкового витрачання бюджетних коштів, які мають бути спрямовані на закупівлю інших матеріальних цінностей державного резерву. Наприклад, є нагальна потреба в поповненні запасів нафтопродуктів, товарів промислової групи тощо.

З огляду на вищевикладене, Мінекономіки пропонує Держрезерву не укладати договорів щодо закупівлі до державного резерву консервів м’ясних, натомість зосередитись на закупівлі товарів промислової та енергетичної групи.

У Мінекономіки заявили, що такі рішення сприятимуть створенню гарантованого запасу матеріальних цінностей в державному резерві для використання у непередбачуваних ситуаціях.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minekonomiky-ne-rekomenduye-zakupovuvaty-do-derzhrezervu-myasni-konservy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати