На AGRO HACKATHON представлено найбільший каталог інноваційних рішень в агро

На AGRO HACKATHON представлено найбільший каталог інноваційних рішень в агро
Фото: з відкритих джерел

Співпраця Мінагрополітики з IT-фахівцями набирає обертів у напряму пошуку проектів, де будуть втілені найінноваційніші рішення для аграрної галузі. Саме з цією метою ISE Corporate Accelerator та Український Фонд Стартапів за підтримки Мінагрополітики організували проведення «Агрохакатону».

За словами міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка, це унікальний майданчик взаємодії агробізнесу, який озвучує потребу і складнощі, та айтішників, які пропонують свої рішення.

«Країна впевнено рухається шляхом цифровізації, й агросектор – одна з тих галузей, де новітні технології впроваджуються на всіх без винятку рівнях. Від вимірювачів вологості ґрунту  до автоматизованих комбайнів без кабіни та повному оцифровуванні с/г земель», – підкреслив міністр.

Він зазначив, що на змаганнях стартапів представлено найбільший каталог інноваційних рішень в агро. «Логістика, LandTech, RTK-сигнали, машинне навчання і штучний інтелект, аналіз даних із полів, робототехніка та дрони, зрошування, супутниковий моніторинг, паралельне водіння, точний посів – розвиток цих напрямів широко затребуваний. Наше міністертсво і я особисто стоїмо на захисті інтересів і бізнесу, який прагне до оптимізації, і споживачів, які за наслідком цього отримуватимуть продукцію високої якості і низької собівартості. Як державний орган Мінагрополітики зацікавлене й у зменшенні корупційних ризиків під час взаємодії людини з державними послугами. І тому наша співпраця з IT-фахівцями лише набирає обертів», –  розповів міністр.

«Кожен із присутніх сьогодні – це учасники майбутніх потужних колаборацій та нових міжгалузевих надсучаних проектів, які вразять не лише всю країну, а й світ»,  –  переконаний Роман Лещенко.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-agro-hackathon-predstavleno-najbilshyj-katalog-innovaczijnyh-rishen-v-agro
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати