Tempo950x100

Tempo300x100

На Київщині відкриють фабрику готових супів

На Київщині відкриють фабрику готових супів
Фото: з відкритих джерел

У місті Славутич на Київщині переселенці з Маріуполя Сергій та Марія Бубнови відкриють сучасну фабрику з виробництва готових супів у вакуумній упаковці під торговою маркою «Нова кухня». Потужність підприємства на першому етапі досягатиме 4,5 тис. порцій за зміну, на другому етапі – до 12 тис. порцій.

Зазначається, що це вже другий бізнес з виготовлення страв родини Бубнових. Перший – квашена капуста, варені буряки, морква, морква по-корейськи, готові заморожені супи під торговою маркою AFK – «Азовська фабрика-кухня» – залишився в окупації. 

Як і в попередньому випадку, започаткувати новий бізнес допомогла співпраця з програмою USAID.  

У Славутичі вдалося знайти приміщення понад 500 м2 з можливістю розширення. І головна умова – підключення до живлення потужністю 1,5 МВт.

У Славутичі Бубнови повністю змінили концепцію бізнесу – вирішили виробляти готові вакуумовані супи, не заморожені, як то було в Маріуполі.

«Домашні, але тривалого зберігання. Завдяки рецептурі та вакуумній упаковці, ці супи можна буде зберігати без холодильника, що дуже важливо зараз, коли енергопостачання таке нестабільне», – пояснила Марія Бубнова.

На першому етапі на новій фабриці запропонують роботу 7 чоловікам, потім планують розширятися до 20 чоловік. Об’єм виробництва 4,5 тис. порцій за зміну, на другому етапі – до 12 тис. порцій.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 19
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-kyyivshhyni-vidkryyut-fabryku-gotovyh-supiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати