Найбільша пекарня світу підмішає у тісто солодкі мікробні білки, які не викликають ожиріння

Найбільша пекарня світу підмішає у тісто солодкі мікробні білки, які не викликають ожиріння
Фото: з відкритих джерел

Bimbo Bakeries, найбільша пекарня США, розпочала співпрацю з Oobli, щоб зробити свій хліб більш інноваційним.

Bimbo Bakeries представлена у 33 країнах світу. Зараз компанія хоче ввести у рецептуру хлібобулочних виробів надсолодкі протеїни, виготовлені Oobli за допомогою точної ферментації.

Надсолодкі мікробні білки нещодавно отримали статус GRAS, тобто визнані як безпечні. Їх описують як природні підсолоджувачі, які, на відміну від традиційного цукру, не призводять до діабету, ожиріння чи ще більшої тяги до цукру.

«Солодкі протеїни роблять революцію у цукровій сфері. Вони є абсолютно новим способом подумати про те, як ми можемо використовувати білок та отримати здоровіші солодкі продукти», – коментує Алі Вінг, генеральний директор Oobli.

Білковий підсолоджувач стабільний у широкому діапазоні умов pH, зберігає свої якості після пастеризації та легкорозчинний. Його можна використовувати щонайменше у 70% їжі та напоїв. 

У 2023 р. Oobli встигла випустити лінійку солодкого холодного чаю з браззеїном, а нещодавно – шоколадні цукерки з інноваційним підсолоджувачем.

«Абсолютно по-новому» браззеїн може підсолодити й випічку, зробивши її більш здоровою та насиченою протеїном.

Компанія акцентує, що інгредієнти прецизійного бродіння є безпечними для клімату альтернативами буряковому чи тростинному цукру. Для виробництва протеїнового підсолоджувача необхідно значно менше землі, води та енергії. 

Джерело: newfood.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/najbilsha-pekarnya-svitu-pidmishaye-u-tisto-solodki-mikrobni-bilky-yaki-ne-vyklykayut-ozhyrinnya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати