Накопичення вагонів у напрямку західних прикордонних переходів зросло до 11 тисяч

Накопичення вагонів у напрямку західних прикордонних переходів зросло до 11 тисяч
Фото: з відкритих джерел

Наразі очікують передачі через західні прикордонні переходи понад 11 тис. вагонів. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 21 вересня, передає Rail.insider.

У вересні порівняно із серпнем черга зросла на майже 800 вагонів. Що ж до зернових вантажів, то їхнє накопичення збільшилося на 60 вагонів — до 2800 одиниць.

Водночас щодобовий показник передачі зріс приблизно на 80 вагонів — до 1860 одиниць. Із них вагонів із зерном та жмихами — 490 одиниць.

Так, через польські переходи щодоби передається 103,6 вагона зі зерном, станом на 18 вересня показник був на 2 вагони нижчий. Приріст обсягу передачі вагонів зі збіжжям через кордон із Румунією наразі становить 2,5 вагони (загалом передається 121 одиниця).

Передача вагонів зі збіжжям через українсько-словацький кордон зросла на майже 2 одиниці на добу —з 74,5 до 76,4 вагонів.

Проте скоротилася передача вагонів із зерном до Угорщини. Якщо станом на 18 вересня передавали 81 вагон на добу, то наразі показник становить 79,4 вагона.

Окрім того, є проблеми з передачею шроту до Польщі. Зокрема, як пояснили у PKP LHS під час наради з представниками УЗ, наразі по станції Славкув перебувають 190 вагонів під вивантаження. Ще 60 вагонів — у дорозі. Проте показник добового вивантаження становить 35 вагонів. Тож найближчим часом перевізник має намір обмежити приймання шроту на станцію Грубешув.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nakopychennya-vagoniv-u-napryamku-zahidnyh-prykordonnyh-perehodiv-zroslo-do-11-tysyach
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати