Tempo950x100

Tempo300x100

Німецький стартап отримав рекордні $58 млн на сосиски із коріння грибів

Німецький стартап отримав рекордні $58 млн на сосиски із коріння грибів
Фото: з відкритих джерел

Німецький біотехнологічний стартап Infinite Roots, який вирощує грибний міцелій для виготовлення альтернативного молока та м’яса, залучив $58 млн фінансування.

Загальна сума коштів, отриманих на сьогодні Infinite Roots, сягає $73 млн.

Компанія використає нові інвестиції для розширення своєї ферментаційної платформи, переходу до комерційної діяльності та просування планів запуску нових продуктів.

Заснована у 2018 році, Infinite Roots вирощує міцелій із їстівних сортів грибів. Тому отриманий продукт не вважають новою їжею, і це значно полегшує співпрацю з регуляторними органами при виведенні його на ринок.

“По суті, наш міцелій – це коріння грибів, які продаються у супермаркеті”, – говорить засновник і генеральний директор компанії Мазен Різк.

Він поки не планує будувати власні потужності. Натомість Infinite Roots підпише контракти з іншими компаніями, аби ті вирощували міцелій спочатку у пілотних, а потім і промислових масштабах. 

Також Infinite Roots розробляє технологію використання дешевих побічних потоків з агропродовольчої промисловості як сировини для вирощування свого продукту. Наприклад, це може бути відпрацьоване зерно з пивоварень.

Запатентована технологія стартапу дозволить створювати кілька харчових продуктів на основі міцелію.

Крім того, він є джерелом мікроелементів, особливо тих, які зазвичай містяться в їжі тваринного походження – залізо, цинк і вітамін B12. 

Також Infinite Roots покладається на особливий смак коренів грибів. 

«Замість того, щоб маскувати смаки, які дають штами грибів, ми можемо створювати м’ясні альтернативи – мінімально оброблені та з дуже “чистою” етикеткою», — сказав Мазен Різк.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 28
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/nimeczkyj-startap-otrymav-rekordni-58-mln-na-sosysky-iz-korinnya-grybiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати