Перша декада березня в Україні була найсухішою за останні 33 роки

Перша декада березня в Україні була найсухішою за останні 33 роки
Фото: з відкритих джерел

Протягом першої декади березня середня кількість опадів в Україні становила лише 3 мм, що є найнижчим показником для цього періоду, починаючи з 1991 р. Про це йдеться в декадному огляді Укргідрометеоцентру.

«Кількість опадів у цілому виявилася значно меншою від норми, в південних, центральних, східних та північних областях опадів майже не було або не було зовсім», – вказується в огляді.

Зокрема, на більшій частині території країни опадів не було або їх декадна кількість не перевищувала 1-2 мм (11-18% норми), в Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях – 6-11 мм (50-79% норми), в Рівненській та Волинській областях кількість опадів за декаду була близькою до норми – 11-14 мм.

Водночас агрометеорологи констатували, що в цілому перезимівля озимих культур та багаторічних трав в Україні завершилася задовільно.

«За узагальненими даними відрощування зразків зимуючих культур, взятими метеостанціями з полів 20 лютого, значної загибелі та пошкодження рослин не виявлено», – відзначили фахівці.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 11
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/persha-dekada-bereznya-v-ukrayini-bula-najsuhishoyu-za-ostanni-33-roky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати