Перші українські тепличні томати майже вдвічі дорожчі за турецькі: які ціни

Перші українські тепличні томати майже вдвічі дорожчі за турецькі: які ціни
Фото: з відкритих джерел

На поточному тижні на українському ринку з’явилися перші партії тепличних помідорів з місцевих комбінатів. Їх пропонують до продажу по 120-140 грн/кг. Натомість турецькі томати коштують у діапазоні 70-80 грн/кг.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Вони зазначають, що у 2023 році перші партії помідорів українські тепличні комбінати відвантажили на ринок у середньому на півтора тижні пізніше, ніж цього сезону.

При цьому збори даної продукції на сьогоднішній день залишаються малооб’ємними через несприятливі погодні умови.

Перші партії тепличного томату українські комбінати зараз пропонують до продажу по 120-140 грн/кг, що в середньому на 67% вище, ніж перші партії цієї продукції минулого року.

“За прогнозами учасників ринку, перші великі партії томату комбінати матимуть змогу відвантажувати не раніше початку травня”, – зауважують аналітики.

Вони додають, що при цьому на українському ринку наявний імпортний томат з Туреччини.

Учасники ринку повідомляють, що турецький томат пропонується до продажу набагато дешевше, ніж томат із місцевих теплиць. Ціни на імпортну продукцію озвучуються у діапазоні 70-80 грн/кг.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pershi-ukrayinski-teplychni-tomaty-majzhe-vdvichi-dorozhchi-za-tureczki-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати