Поліція викрила шахрайську схему з фейковими грантами для фермерів

Поліція викрила шахрайську схему з фейковими грантами для фермерів
Фото: з відкритих джерел

Поліція затримала двох мешканців Київської області, які під виглядом посадовців одного з міністерств нібито ошукали фермерів на 2,5 млн грн. Їм оголосили підозру в шахрайстві у великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України), повідомила пресслужба Нацполіції.

Підозрювані, як розповіли в поліції, пропонували фермерам із Житомирської та Кіровоградської областей гранти на розвиток аграрного бізнесу.

За даними слідства, вони розповідали фермерам, що для отримання безповоротної грошової допомоги на суму 13 млн грн потрібно зібрати пакет документів для конкурсу. А щоб виграти конкурс – надіслати комісію у сумі 300 000-400 000 грн, яку буде направлено на благодійність чи потреби армії.

Правоохоронці стверджують, що ці гроші підозрювані переводили на підконтрольні рахунки, а потім у готівку. А щоб відтермінувати звернення потерпілих в поліцію, вони вигадували причини затримки й обіцяли виконати свої зобов’язання за угодою. Після цього переставали відповідати на дзвінки.

Під час обшуків за місцем проживання фігурантів поліціянти вилучили гроші, підроблені печатки міністерства та документи.

Затримані перебувають під вартою, їм загрожує позбавлення волі строком до восьми років.

Джерело: biz.liga.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/policziya-vykryla-shahrajsku-shemu-z-fejkovymy-grantamy-dlya-fermeriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати