Польща збільшує імпорт тепличних огірків із росії

Польща збільшує імпорт тепличних огірків із росії
Фото: з відкритих джерел

За інформацією експертів EastFruit, на оптових ринках Польщі спостерігається небачений наплив тепличних огірків із росії. За спостереженнями операторів польського ринку, російський огірок буквально превалює в пропозиціях операторів завдяки передусім доступній ціні.

Щомісяця, за оцінками, Польща імпортує з росії 2-3 тис. тонн огірків, що робить її головним постачальником цих овочів у країну нарівні з Іспанією. Зазначимо, що імпорт російських тепличних овочів із росії до Польщі почав різко зростати ще 2023 року, коли було завезено близько 8 тис. тонн огірків. Вже зараз очевидно, що 2024 року обсяги імпорту перевищують минулорічні.

За даними аналітиків, Польща входить до найбільших світових імпортерів свіжих огірків, займаючи в цьому рейтингу 6-е місце після США, Німеччини, Великобританії, Нідерландів і Пакистану. При цьому темпи зростання імпорту огірків у Польщі є одні з найвищих серед великих країн-імпортерів.

Звісно, не зовсім зрозуміло, чому Польща продовжує нарощувати імпорт овочів із країни-агресора, тоді як росія багато років тому заборонила постачання польської продукції на свій ринок. При цьому у Польщі виникає безліч претензій до постачання українських аграрних товарів, хоча Україна надає повний доступ до свого ринку для польської сільгосппродукції та продуктів харчування.

Перегляди: 17
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polshha-zbilshuye-import-teplychnyh-ogirkiv-iz-rosiyi
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати