Польські фермери зрозуміли, що спецслужби рф використовують їхній протест для розпалювання ворожнечі

Польські фермери зрозуміли, що спецслужби рф використовують їхній протест для розпалювання ворожнечі
Фото: з відкритих джерел

Заступник міністра економіки України Тарас Качка заявив, що польські фермери вже зрозуміли, що їхні протести використовують російські спецслужби для розпалювання міжнаціональної ворожнечі між українцями та поляками.

Про це він сказав в ефірі телемарафону.

“Добре те, що фермери зрозуміли, що їхні протести використовують політики радикальні і російські спецслужби, які намагаються створити враження міжнаціональної ворожнечі між українцями й поляками”, – заявив представник Мінекономіки.

За його словами, лідери протестів визнали, що їх використовують, і польський уряд вже розслідує ці інциденти. Качка зауважив, що вимоги фермерів стають більш раціональними завдяки переговорам українських дипломатів із польським урядом.

Як каже посадовець, останній зміг переконати фермерів, що у продуктах на кшталт пшениці вони конкурують не з українською, а з російською, і не на території Польщі, а в регіоні.

На думку Качки, блокада кордону шкодить Польщі більше, ніж Україні.

Джерело: espreso.tv

Перегляди: 19232
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polski-fermery-zrozumily-shho-speczsluzhby-rf-vykorystovuyut-yihnij-protest-dlya-rozpalyuvannya-vorozhnechi
Like
Цікаво
2
Подобається
4
Сумно
2
Нічого сказати
8