Поляки вимагають оприлюднити список імпортерів українського зерна напередодні виборів

Поляки вимагають оприлюднити список імпортерів українського зерна напередодні виборів
Фото: з відкритих джерел

Польська громадськість вимагає розкрити назви компаній – імпортерів українського зерна та їх власників напередодні парламентських виборів.

Про це пише mind.ua.

У польському сегменті інтернету вже кілька тижнів «мандрує» список із переліком компаній-імпортерів та їх бенефіціарів, де значаться наближені особи лідерів урядущої партії Польщі «Право і Справедливість» (ПіС). 

Якщо на початку 2023 року функціонери ПіС називали новини про засилля українського зерна російським ІПСО та вважали проблему надуманою, то вже до травня вони звільнили «свого» міністра сільського господарства й розпочали «священний похід» на захист польського рольніка (селянина). Опонента вони називають «Тусковий Берлін», звинувачуючи його в роботі на Німеччину та в нібито бажанні пожертвувати інтересами польських аграріїв заради західноєвропейського бізнесу.

Лідер об’єднання «Агроунія» звинувачує партію «Право і Справедливість» у спеціальному створенні антиукраїнських та антиєвропейських настроїв перед виборами: «Вони розпалюють пожежу, а потім гасять її».

Міністр сільського господарства Роберт Телус підтримує ідею оприлюднення списків компаній, які імпортували зерно з України. Однак, за його словами, йдеться про кілька сотень компаній, детальний перелік яких захищено законом про фінансову таємницю. Національна податкова адміністрація (KAS) відмовляється публікувати цей список.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/polyaky-vymagayut-oprylyudnyty-spysok-importeriv-ukrayinskogo-zerna-naperedodni-vyboriv
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1

    19 Вересня

    Обсяг експорту українського зерна на 3 млн тонн перевищує минулорічнй

    Українці варять у Таїланді шоколад зі смаком борщу. Без м’яса

    Кредити на розвиток отримали більше 10 тисяч агропідприємств

    Від Єгипту до Індонезії: український коридор забезпечив транспортування 46 тисяч тонн зернових вантажів 

    Посуха в Україні загрожує наступному урожаю зернових

    Аграрії зможуть отримати обладнання для створення карт врожайності: як взяти участь у програмі

    Експорт кукурудзи з України може скоротитися вдвічі

    Китай неохоче купує українську соняшникову олію і шрот

    Аграрії встигнуть посіяти озиму пшеницю на прогнозованих 4,5-5 млн га, незважаючи на відставання в темпах посівної – Мінагрополітики

    Один з найбільших в Україні виробників хлібобулочних виробів отримав  “енергетичний” кредит на 60 млн грн

    БІЛЬШЕ НОВИН