Понад 200 тисяч домогосподарств в Україні отримають насіння овочів для посівної

Понад 200 тисяч домогосподарств в Україні отримають насіння овочів для посівної
Фото: з відкритих джерел

10 тонн насіння за підтримки USAID- АГРО будуть розподілені серед мешканців деокупованих та прифронтових територій, вимушених переселенців та соціально незахищених верств населення (багатодітних, малозабезпечених сімей тощо) з інших регіонів.  

Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

“На початку повномасштабної війни ми зіткнулися з нестачею овочів через окупацію Південної України. Багатьом людям довелося покинути свої домогосподарства або відновлювати їх після деокупації.  Сьогодні ми офіційно передаємо 10 тонн насіння овочів і кукурудзи для весняної посівної кампанії 2024 року” – підкреслив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Image 15

За його словами, ця допомога дасть можливість 200 000 домогосподарствам на деокупованих територіях України виростити до 70 000 тонн овочів і кукурудзи.

Як повідомляється, передача насіння здійснюватиметься через місцеві ради під координацією Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ), яка реалізує за підтримки Програми USAID АГРО проект “Згуртовані громади”. 

Image 16

До лютого органи місцевого самоврядування проводили аналіз потреб своїх громад у насінні (скільки вимушених переселенців, соціально незахищених сімей чи мешканців деокупованих та прифронтових громад мають присадибні ділянки та потребу в допомозі насінням). Після цього вони надіслали заявки до Всеукраїнської асоціації громад. ВАГ проаналізувала заявки та розподілила наявне насіння серед громад. 

Image 17

Зазначається, що протягом березня ВАГ доставить насіння до органів місцевого самоврядування, які розподілять насіння серед домогосподарств. Для підвищення результативності вирощування, у громадах буде також поширюватися  інфографіка з рекомендаціями по посіву, догляду за рослинами та зберіганню врожаю овочів.

Перегляди: 104
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ponad-200-tysyach-domogospodarstv-v-ukrayini-otrymayut-nasinnya-ovochiv-dlya-posivnoyi
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати