Повноцінне підрізання шару ґрунту за різної робочої глибини

Повноцінне підрізання шару ґрунту за різної робочої глибини
Фото: з відкритих джерел

Лінійка дискових культиваторів Carrier XT від компанії Vaderstad раз і назавжди поставить крапку у спірному питанні вибору діаметру дика для здійснення ультрамілкого, післяжнивного, основного та передвисівного обробітків ґрунту.

Всі моделі лінійки Carrier XT, а це як причіпні, так і навісні машини із робочою шириною захвату4,25, 5,25 та 6,25 м мають можливість індивідуального гідравлічного налаштування положення робочих органів щодо умов експлуатації, що робить машину універсальним солдатом на ваших полях.

564

Без зміни робочих органів Carrier XT забезпечує якісний обробіток ґрунту на глибину від 2 до 12 см. При цьому діаметр дисків, які можуть бути встановлені на агрегаті, становить 450 та 470 мм.

До того ж, індивідуальне налаштування положення кожного диска, залежно від умов роботи, — це не лише покращення якості обробітку ґрунту, а й суттєве зниження витрат палива.

Офіційна презентація нового Carrier XT 425-625 відбулася у червні цього року у рамках польової виставки DLG Field Days в Німеччині. Культиватор доступний для замовлення з жовтня 2022 року.

 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/povnoczinne-pidrizannya-sharu-gruntu-za-riznoyi-robochoyi-glybyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати