Tempo950x100

Tempo300x100

Зеленський доручив Кабміну розібратися з лімітами на продаж землі

Зеленський доручив Кабміну розібратися з лімітами на продаж землі
Фото: з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із пропозицією всебічно опрацювати можливість відкладення до закінчення війни збільшення максимальної площі с/г землі «в одних руках» зі 100 до 10000 гектарів. Про це йдеться у відповіді Президента на петицію Всеукраїнської Аграрної Ради, яка в короткі терміни набрала необхідні 25 тисяч підписів. 

У відповіді Президент звернув увагу на те, що аграрною політикою опікується Кабінет міністрів України, тому він спрямував своє звернення до Дениса Шмигаля.

“Я звернувся до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля із пропозицією всебічно опрацювати порушені в електронній петиції питання, урахувавши, серед іншого, можливі ризики для продовольчої безпеки, та вжити необхідних заходів реагування”, – написав Президент у своїй відповіді. 

ВАР вдячна Володимиру Зеленському за конструктивну відповідь.

Водночас, ВАР закликає Кабінет міністрів України терміново виконати доручення Президента, оскільки часу для внесення змін до законодавства залишається дуже мало. Збільшення лімітів на продаж землі зі 100 гектарів до 10 000  гектарів впроваджується трохи більше, ніж за тиждень. Тому просимо Кабмін найскоріше вжити необхідних заходів.

Повний текст відповіді Президента на петицію ВАР за посиланням. 

Перегляди: 82
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/prezydent-doruchyv-kabminu-rozibratysya-z-limitamy-na-prodazh-zemli
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати