Приватні інвестиції відіграватимуть визначну роль у процесі відбудови та трансформації України

Приватні інвестиції відіграватимуть визначну роль у процесі відбудови та трансформації України
Фото: з відкритих джерел

IFC зі Світовим банком та у співпраці з Урядом України презентували  звіт «Можливості залучення приватного сектору до зеленої та стійкої відбудови України». Напрацювання досліджує потенціал для мобілізації приватного капіталу, пропонує ключові реформи та галузеві регуляторні зміни, які могли б допомогти Україні збільшити обсяги приватного фінансування. А також має на меті об’єднати основні зацікавлені сторони для своєчасного обговорення можливостей приватного сектору в процесі реконструкції, важливих дій для підтримки стійкості приватного сектора в Україні на тлі повномасштабного вторгнення рф та в період відновлення.

Розглядається два сценарії щодо можливостей приватного сектору. Перший передбачає впровадження значних економічних реформ. Другий – включає реалізацію пріоритетних реформ та галузевих регуляторних змін, завдяки яким можна було б покрити потреби на відбудову, і стимулювати додаткові можливості.

У панельній дискусії взяв участь заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик. Він розповів про поточний стан агросектору, зосередившись на пріоритетних питаннях: підвищенні фінансової ліквідності, розширенні експорту, грантовій підтримці та інших потребах для відновлення України, зокрема агропромислового комплексу.

«Наша задача як Уряду – створити максимально прозорі та сприятливі умови для залучення приватних інвестицій в проекти відбудови у сільському господарстві», – наголосив заступник міністра.

Він пояснив, що приватний сектор відіграватиме визначну роль у реконструкції та трансформації України. З огляду на це, прогрес у ключових реформах буде вкрай важливим для заохочення приватних інвестицій.

Довідково:
Відповідно до нової оцінки, першочергові реформи та політичні дії можуть сприяти інвестиціям приватного сектора у відбудову України на суму 130 млрд дол. США, що покриває третину потреб у відбудові, визначених RDNA2. Реформи також відкриють додаткові інвестиційні можливості на суму близько 282 млрд дол. США, що виходить за межі потреб, визначених у RDNA2, і сприятиме розвитку енергійної та сталої економіки України.

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pryvatni-investycziyi-vidigravatymut-vyznachnu-rol-u-proczesi-vidbudovy-ta-transformacziyi-ukrayiny
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати