П’ять країн ЄС закликали Єврокомісію продовжити ембарго на агропродукцію з України до кінця року

П’ять країн ЄС закликали Єврокомісію продовжити ембарго на агропродукцію з України до кінця року
Фото: з відкритих джерел

Польща, Болгарія, Румунія, Словаччина та Угорщина закликали Єврокомісію продовжити ембарго на агропродукцію з України до кінця року.

Про це повідомляє польське міністерство сільського господарства.

Наразі заборону на експорт агропродукції запроваджено до 5 червня.

“Міністри сільського господарства прикордонних країн високо оцінюють укладену угоду з Європейською Комісією та дії, вжиті для пом’якшення наслідків збільшення імпорту сільськогосподарської та харчової продукції з України. Водночас заявляють, що рішення, які набули чинності 2 травня 2023 року, можуть виявитися неефективними та недостатніми”, – ідеться в заяві, опублікованій на сайті польського відомства.

Країни-сусідки України вказали на те, що заборона на ввезення не поширюється на товари, імпортовані на підставі договорів, укладених до 2 травня. Міністри закликають Єврокомісію знайти вихід із цієї ситуації, запропонувавши відповідні юридично обов’язкові механізми.

Крім того, пропонується постійно моніторити імпорт інших сільськогосподарських та харчових продуктів з України та за потреби оперативно вживати превентивних заходів щодо них, а також виділити додаткові кошти на підтримку місцевих фермерів.

Джерело: espreso.tv

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/pyat-krayin-yes-zaklykaly-yevrokomisiyu-prodovzhyty-embargo-na-agroprodukcziyu-z-ukrayiny-do-kinczya-roku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати