Рашисти вивозять зерно з Херсонщини, деякі аграрії почали співпрацювати з окупантами – голова ОВА

Рашисти вивозять зерно з Херсонщини, деякі аграрії почали співпрацювати з окупантами – голова ОВА
Фото: з відкритих джерел

Рашисти вивозять з Херсонщини продукти та зерно, деякі аграрії почали співпрацювати з окупантами. Про це повідомив під час брифінгу в Медіацентрі Україна голова Херсонської ОВА Геннадій Лагута, передає УНН.

“Те, що можна стверджувати – росіяни вивозять з Херсонщини продукти та зерно. Пробки на дорозі до Криму вже кілометрові. Це не тільки ті продукти, які окупанти відбирають, але й ті, які вже йдуть у рамках співпраці окремих наших керівників з окупаційною владою. Тобто, окремі громадяни налагодили вже торгівлю з росіянами. Це десятки тисяч тонн зернових і овочів”, – розповів Лагута.

еталі

За його словами, наразі у Херсонській області є три типи фермерів. Перший – аграрії, які не саджають нічого в цьому році, другий – фермери продовжують саджати в районах, де не ведуться бойові дії. І третє крило аграріїв – ті, які співпрацюють з окупантом. Купують у них паливо, добрива і їм же обіцяють свою продукцію.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rashysty-vyvozyat-zerno-z-hersonshhyny-deyaki-agrariyi-pochaly-spivpraczyuvaty-z-okupantamy-golova-ova
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати