Роботу керівництва Держспоживслужби визнали незадовільною

Роботу керівництва Держспоживслужби визнали незадовільною
Фото: з відкритих джерел

Комітет з питань аграрної та земельної політики ВР визнав незадовільною роботу керівництва Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради, передає Укрінформ.

«Комітет з питань аграрної та земельної політики визнав незадовільною роботу керівництва Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у деяких напрямках роботи. Відповідне рішення Комітет ухвалив під час засідання в режимі відеоконференції у п’ятницю, 17 червня», — йдеться в повідомленні.

За словами голови профільного Комітету Олександра Гайду, роботу керівництва Держпродспоживслужби визнали незадовільною, зокрема через бездіяльність в питанні забезпечення підприємств, які вирощують тварин, вушними бірками. Це зупиняє переміщення та реалізацію худоби, а власники незареєстрованих тварин не можуть продати молоко та м’ясо.

Також, як зазначив Гайду, Держпродспоживслужба відмовляється реєструвати сільгосптехніку через необґрунтовані зауваження до форми сертифікатів затвердженого типу.

Є зауваження до якості роботи установи і в рибній галузі. У той час, коли Держпродспоживслужба мала б сприяти розширенню ринків збуту, відбувається перешкоджання господарській діяльності.

Зазначається, що депутати звернулися до Кабінету Міністрів України і чекають на відповідну реакцію.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/robotu-kerivnycztva-derzhspozhyvsluzhby-vyznaly-nezadovilnoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1