Росинка отримала ліцензію на видобування води “Софія Київська”

Росинка отримала ліцензію на видобування води “Софія Київська”
Фото: з відкритих джерел

Державна служба геології та надр у кінці травня переоформила ліцензію на видобування води на ділянці “Софія Київська” на ТОВ “Київський завод “Росинка” бізнесмена В’ячеслава Супруненка. Про це повідомляється в наказі №252 від 29 травня.

Раніше ліцензія на розробку родовища “Софія Київська” належала ТОВ “Київський завод напоїв “Росинка”, яке перебуває у стані банкрутства.

У серпні 2023 року ТОВ “Київський завод Росинка” двома лотами придбало єдиний майновий комплекс збанкрутілого заводу безалкогольних напоїв “Росинка” у Києві. Він розташований в одному з центральних районів Києва на вул. Антона Цедіка (колишня Ежена Потьє), неподалік станції метро “Шулявська”.

У листопаді 2023-го група Супруненка стала власником основних торговельних марок підприємства – це води “Росинка” і “Софія Київська”.

Заснований у 1960 році київський завод безалкогольних напоїв “Росинка” колись входив до першої п’ятірки виробників безалкогольних напоїв та мінеральних вод в Україні. Випускав солодку воду “Росинка”, мінеральну воду “Софія Київська”, напій Capri-Sonne, напій безалкогольний на зерновій основі “Квас Давньокиївський”, напої слабоалкогольні сильногазовані “Горілка Лимон”, “Росинка-Лимон”.

У 2007-2008 роках завод належав французькій компанії Orangina Group, одному з європейських лідерів на ринку безалкогольних напоїв. Але після того як Orangina Group стала частиною японського холдингу Suntory, підприємство знову продали. Спочатку його повернули попереднім власникам, а з 2012 року акціонерами заводу стали Руслан Лебеденко, Валентина Лебеденко, Василь Соколовський і Наталія Соколовська.

Джерело: biz.liga.net

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rosynka-otrymala-liczenziyu-na-vydobuvannya-vody-sofiya-kyyivska
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати