Tempo950x100

Tempo300x100

Розвиток органічної галузі України потребує навчання і підготовки кваліфікованих кадрів

Розвиток органічної галузі України потребує навчання і підготовки кваліфікованих кадрів
Фото: з відкритих джерел

Підготовка кваліфікованих кадрів, покращення обізнаності виробників та населення щодо переваг органічного виробництва та органічної продукції в комплексі з законодавчим врегулюванням забезпечать розвиток сектору.

Про це під час вітального слова на VІІI Міжнародній  науково-практичній  конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука» повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький. 

За його словами, органічний сектор України попри виклики, пов’язані з повномасштабним вторгненням рф, показує приклад незламності. Органічні виробники продовжують працювати, а галузь розвиватися.

«Україна – потужний експортер органічної продукції на ринок ЄС. Відповідно, нормативне правове поле в органічному секторі постійно оновлюється і адаптується до вимог європейського законодавства. Це постійний процес, який потребує навчання і підготовки кваліфікованих кадрів», – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник Міністра розповів, що вагомим кроком щодо підготовки кадрів стало прийняття Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».  Тарас Високий наголосив, що в процесі впровадження цього закону важливим елементом  стало навчання фахівців, які мають намір стати інспекторами з органічного виробництва та обігу органічної продукції.

«Важливо, щоб розвиток органічної галузі обговорювали комплексно: бізнес, профільні асоціації, державний сектор, міжнародні партнери. Це дозволить органічному сектору зростати, органічним виробникам продовжувати радувати споживачів своєю продукцією, а наша органічна система буде фахова, освічена та готова до змін», – підкреслив Тарас Висоцький.

Перегляди: 16
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/rozvytok-organichnoyi-galuzi-ukrayiny-potrebuye-navchannya-i-pidgotovky-kvalifikovanyh-kadriv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати