Сталі рішення допомагають фермерам долати виклики в сільськогосподарській галузі за допомогою технологій, автономності та автоматизації

Сталі рішення допомагають фермерам долати виклики в сільськогосподарській галузі за допомогою технологій, автономності та автоматизації
Фото: з відкритих джерел

Для сектору сільського господарства настав переломний момент, населення світу перевищило 8 мільярдів. Case IH, світовий лідер у виробництві сільськогосподарського обладнання, усвідомлює свою життєво важливу роль у підвищенні продуктивності фермерів, які продовжують годувати світ. Зростаюче портфоліо технологічних рішень Case IH для сільського господарства забезпечує автономність і автоматизацію для повного сільськогосподарського циклу. ТайтенМашинері Україна є офіційним дилером Case IH на ринку України та з гордістю підтримує ініціативи виробника, допомагаючи встановити тісний зв’язок та взаємодію з місцевими фермерами.

Лідер в технологіях

7 і 8 грудня 2022 року на заході CNH Industrial Tech Days у Феніксі, штат Арізона (США), компанія Case IH представила визначні інновації в портфоліо технологій, що розвивається. «Case IH продовжує поєднувати найкращу в світі техніку з провідною в галузі передовою технологією, що виконує обіцянку нашого бренду — полегшити життя фермерів, зробити їх продуктивнішими та допомогти їм процвітати у своїй місії — прогодувати населення, яке постійно зростає», — сказав Скотт Харріс, президент бренду Case IH у світі.

На заході Tech Days прозвучали два основних повідомлення щодо рішень автономності та автоматизації, та анонс стосовно прототипу нового електричного трактора:

  • Рішення для безпілотного обробітку ґрунту — Case IH створює на основі своїх тракторів і ґрунтообробних платформ Raven Autonomy™. Технологія Raven Autonomy має вдосконалену систему сприйняття та сенсорів. Крім того, це рішення для обробітку ґрунту без водія використовує систему автоматизації обробітку ґрунту AFS Soil Command™ для максимального агротехнічного контролю та керування машиною. Він надає рекомендації щодо обробки ґрунту для конкретної ділянки, щоб забезпечити правильну практику обробки ґрунту для кожного дюйма ґрунту. Результатом є підвищена продуктивність із стабільною агрономічною продуктивністю та більшим об’ємом даних
  • Рішення для підтримки оператора під час збирання — Case IH підвищує продуктивність за допомогою рішення для допомоги оператору під час збирання врожаю, яке синхронізує функції комбайна і трактора. Завдяки технології Raven Autonomy ця комбінація технологій дозволяє фермеру координувати шлях і швидкість трактора під час операції «розвантаження на ходу», одночасно зберігаючи ідеальну синхронізацію трактора з комбайном під час розвантаження. Переваги фермерів включають більш ефективні операції, автоматизовані процеси, що зменшують потребу в кваліфікованій робочій силі, менше втоми та менше розсипаного зерна.
  • CNH Industrial також представила прототип електричного трактора, який буде представлений моделлю Case IH в комерційних цілях. Це рішення для сільського господарства з нульовими викидами та з автономними функціями є результатом співпраці з нашим стратегічним партнером електрифікованим новатором сільського господарства Monarch Tractor.

Про комерціалізацію цих рішень буде оголошено пізніше.

Case IH має потужну, визнану спадщину інновацій у системах точного землеробства (AFS). Нещодавні розробки, як аплікатор Case IH Trident™ 5550 з технологією Raven Autonomy, AFS Soil Command, вдосконаленою технологією обприскування AIM Command FLEX™, технологією автоматизації комбайнів AFS Harvest Command™ та прес-підбирачів. Case IH має та продовжуватиме розробляти автоматизовані й автономні рішення для всіх сегментів сільського господарстві та стадій виробництва у всьому світі.

Спадок інновацій, майбутнє сталого розвитку

«Світ досяг переломного моменту, в результаті чого фермери та промисловість потребують підвищення продуктивності. Case IH реагує на цю потребу технологічними, технічними та методологічними досягненнями в усьому ланцюжку створення вартості», – сказав пан Гарріс. «Ми відповімо, продовжуючи просувати наші зобов’язання щодо сталого розвитку. Ми віримо, що ці розробки є основою здоровішої, стійкішої та продуктивнішої екосистеми сільського господарства».

Перелік інноваційних пріоритетів Case IH включає:​

  • Продовжувати вдосконалювати точні та агрономічні технології, допомагаючи фермерам зменшувати використання поживних речовин та води — для підтримки чистішого світу
  • Удосконалювати альтернативні ключові рішення для підвищення стійкості сільського господарства — шляхом активних розробок у сфері електрифікації та співробітництва з Monarch Tractor.
  • Швидко впроваджувати інновації для вирішення проблем з персоналом, з якими стикаються фермери усього світу, забезпечуючи функціональну автоматизацію та створюючи повну автономію в майбутньому.
  • Розширювати набір цифрових технологій за допомогою всеосяжних розробок, таких як безперебійна передача та консолідація даних у хмарі, мобільні додатки і портали тощо.

Орієнтація на майбутнє

Case IH відкриває нові шляхи для вирішення реальних проблем фермерів — підвищує продуктивність і прибутковість, щоб відкрити нові переваги в їхньому бізнесі. Бачення полягає в тому, щоб зробити сільське господарство більш продуктивним, забезпечивши розумне сільськогосподарське обладнання та рішення, які можуть виконувати будь-які операції на фермі.

«Ми знаємо, з якими проблемами стикаються наші клієнти, і розробляємо рішення на основі їхніх потреб: Case IH будує майбутнє сільськогосподарських технологій», — сказав пан Харріс. «Ми повинні кинути виклик собі, кинути виклик один одному і разом прийняти виклик від сільського господарства, що змінюється надзвичайно революційними темпами. Ми не помилимося, якщо скажемо, що наше покликання до інновацій та покращення виробництва ще ніколи не було настільки гучним за всю нашу 180-річну історію, як зараз. І ми ніколи не були більш готові відповісти на цей виклик».

Titan Machinery Inc., США, була заснована у 1980 році з метою надання найкращих рішень для наших Клієнтів у своєму класі. Сьогодні “TITAN MACHINERY Inc.” є одним з найбільших операторів техніки Case IH у світі з більш ніж сотнею дилерських центрів сільськогосподарської та будівельної техніки, що надають повний спектр послуг, у Північній Америці та Європі (Україна, Німеччина, Румунія та Болгарія), що забезпечує переваги глобального масштабу для наших місцевим Клієнтам, які годують і будують наш світ. ТайтенМашинері Україна успішно функціонує на ринку протягом 10 років і пропонує своїм Клієнтам сільськогосподарську техніку CASEIHта надійну сервісну підтримку. «Міжнародні принципи ведення бізнесу та надвисокі стандарти є додатковими перевагами роботи з нами. ТайтенМашинері Україна – це найкращі рішення для сільського господарства та найбільш кваліфіковані працівники, які забезпечать надійну підтримку Вашого бізнесу», – Хайко А. Крайзель, генеральний директор, ТайтенМашинері Україна.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/stali-rishennya-dopomagayut-fermeram-dolaty-vyklyky-v-silskogospodarskij-galuzi-za-dopomogoyu-tehnologij-avtonomnosti-ta-avtomatyzacziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати