Стартап створив жувальні цукерки для підтримки імунітету із секретного інгредієнта королівського торта

Стартап створив жувальні цукерки для підтримки імунітету із секретного інгредієнта королівського торта
Фото: з відкритих джерел

Компанія Carmel Berry створила Eldie – жувальні цукерки для підтримки імунітету, виготовлені з ягід та квітів бузини.

Жувальні цукерки підтримують імунне здоров’я та містять утричі більше органічних ягід бузини, ніж багато провідних брендів. А також не містять доданого цукру чи штучних підсолоджувачів.

Жуйки з бузини приєднаються до вже існуючої лінійки “здорової продукції”, яка включає сиропи для імунітету, консерви, чаї та бальзамічний оцет.

Засновник компанії Carmel Berry – Кеті Ренекер, мама двох підростаючих хлопчиків. Її метою було отримати зручний, портативний і смачний продукт із бузини з потужною концентрацією антиоксидантів. Не знайшовши на ринку варіантів без цукру, штучних підсолоджувачів та з достатнім вмістом бузини, вона створила спочатку сироп, а потім – і решту “здорових” продуктів. 

“Щоб створити тепер уже легендарний торт «Lemon Elderflower» для весілля принца Гаррі та Меган Маркл у 2018 році, лондонський кондитер Клерд Птак просочила бісквіт сиропом із квітів бузини та прошарувала його лимонним курдом. Він був покритий вершковим кремом зі швейцарської меренги, та наповнений бузиною. Подібно до того, як Гаррі та Меган переписали правила королівської сім’ї, цей «нетрадиційний» торт модернізував кулінарні традиції”, – діляться у Carmel Berry. 

Ягоди бузини мають солодкий та впізнаваний смак. Вони багаті на поліфеноли, що є природними антиоксидантами, та перевершують за їх вмістом навіть чорниці.

Отримувати їх у вигляді цукерок – чи не найкращий спосіб покращити здоров’я всієї сім’ї, вважають у Carmel Berry.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 14
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/startap-stvoryv-zhuvalni-czukerky-dlya-pidtrymky-imunitetu-iz-sekretnogo-ingrediyenta-korolivskogo-torta
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1