Свинина у супермаркетах подешевшала: які ціни

Свинина у супермаркетах подешевшала: які ціни
Фото: з відкритих джерел

Зниження цін на охолоджену свинину на полицях супермаркетів за підсумками щомісячного моніторингу відзначають аналітики Асоціації «Свинарі України».

Протягом жовтня середня ціна охолодженої свинини на полицях супермаркетів втратила 2%, а середньомісячна знизилася на 0,7% — до 206,5 грн/кг:

«Помітнішим за середній рівень було зниження цін на стейк та свиняча вирізку, які втратили 1,3% та 1,0% відповідно. Окрім преміальних частин відповідне здешевлення торкнулося і цінників свинячої лопатки. Зниження середньомісячних цін інших відрубів не перевищило 1 грн/кг», — коментують у профільному об’єднанні.

Хоча у жовтні роздрібні ціни на свинину «відгукнулися» на зміну закупівельних, зниження останніх було значно помітнішим, зауважують в АСУ:

«Ціни на свинину живою масою восени традиційно знижуються у відповідь до сезонної зміни попиту та пропозиції на ринку. Цьогоріч середня жовтнева ціна втратила 11.8% проти вересневої позначки, проте зміна роздрібної ціни мінімально відобразила досить драматичне коливання котирувань на сировинному ринку».

З іншого боку, темпи зниження роздрібних цін на свинину «синхронізувалися» із курятиною: «За підсумками жовтня середня ціна курятини також послабилася, втративши 0,6% порівняно з попереднім місяцем (до 131,3 грн/кг в середньому), тоді як середня ціна охолодженої яловичини, навпаки, додала 1,7% (до 380 грн/кг, відповідно)».

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/svynyna-u-supermarketah-podeshevshala-yaki-cziny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати