Tempo950x100

Tempo300x100

Tempo L 24 — висока швидкість висіву та внесення мінеральних добрив

Tempo L 24 — висока швидкість висіву та внесення мінеральних добрив
Фото: з відкритих джерел

Сівалка точного висіву Tempo L 24 від компанії Väderstad із системою центрального розподілення насіння та мінеральних добрив дає змогу досягти небачених результатів продуктивності та можливостей під час висіву сільськогосподарських культур.

Моделі тільки для висіву насіння оснащено центральним бункером об’ємом 3 000 л, тоді як моделі для насіння і добрив мають бункер об’ємом 7 200 л з двома відділеннями: 2200 л для насіння та 5000 л для добрив.

0h9a0183

Місткий бункер із великою горловиною для завантаження дає змогу мінімізувати час простою під час завантажень: 10-15 хв і ви вже працюєте.

Добрива дозуються за допомогою високопродуктивної дозуючої системи Fenix III. Норма внесення може становити до 350 кг/га за швидкості руху 15 км/год.

0h9a0410

Висівний пристрій створений за принципом безшовної конструкції, що забезпечує стабільний потік висівного матеріалу з бункера. Така конструкція забезпечує бездоганну роботу електродвигуна, висівних котушок, корпусу. Такий висівний пристрій дає змогу працювати із складними висівними матеріалами, такими які оброблені інокулянтом, мікродобривами, засобами захисту, різних сортів насіння.

Висівна котушка Fenix III із робочою поверхнею яка має шахове розміщення комірок  OffSet запобігають перериванню потоку висівного матеріалу через висівний пристрій, запобігають забиванню та забезпечують рівномірний висів.

У разі потреби електродвигуни легко демонтувати з корпусу висівного пристрою. Котушка також швидко і легко знімається та замінюється.

Завдяки антистатичній полімерній конструкції та пластин з нержавіючої сталі корпус легко очистити. Крім того, відсутність точок змащування значно спрощує обслуговування електродвигуна та висівного пристрою в цілому.

Anhede 180427 124642 05889 Print

В якості нової опції високошвидкісна сівалка Väderstad Tempo L 8-24 може бути оснащена системою внесення рідких добрив. Система повністю інтегрована для високошвидкісної точної сівби, яким відома сівалка Väderstad Tempo.

Серед основних особливостей:

  • Точний контроль
  • Широкий діапазон норм внесення (від 30 до 200 літрів на гектар без заміни форсунок на машині, за робочої швидкості руху 15 км/год);
  • Точність внесення в кожному рядку
  • Постійне підтримання норми внесення.
Перегляди: 275
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tempo-l-24-vysoka-shvydkist-vysivu-ta-vnesennya-mineralnyh-dobryv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати