Tempo950x100

Tempo300x100

Tempo V — ширина міжряддя не має значення

Tempo V — ширина міжряддя не має значення
Фото: з відкритих джерел

Продуктова лінійка швидкісних сівалок Tempo від компанії Väderstad дає змогу зконфігурувати агрегат під потреби будь-якого господарства. Сівалки Tempo — це універсальні машинами, які можуть висівати всі без винятку технічні культури з міжряддям від 45 до 80 см.

Dsc4731

Навісна високошвидкісна сівалка Tempo V — справжній еталон універсальності сівалок точного висіву. Адже, окрім можливості висіву широкого спектра культур, технічні можливості сівалки дають змогу швидко змінювати ширину міжрядь. Tempo V доступна від 6-и до 12-и рядного типорозміру, в тому числі непарною кількістю висівних секцій. Здатність однієї сівалки Tempo V висівати різні культури нерідко означає, що вона може замінити дві звичайні сівалки. Це збільшує діапазон варіантів застосування та зменшує витрати. Адже, наприклад, середньостатистичне господарство може розпочати сезон із сівби цукрових буряків за допомогою 12-и рядної сівалки із шириною міжряддя 450 мм, потім переобладнати сівалку на 8-и рядну та продовжити сівбу кукурудзи чи соняшнику із міжряддями 700 мм і, нарешті, восени переобладнати сівалку знову на 12-и рядну і висівати ріпак із міжряддям 450 мм.

Dsc4562

Проте це не єдині міжряддя, з якими може працювати ця сівалка. Так, у шести- та восьмирядному виконанні сівалка може сіяти культури із міжряддям 700/750/762/800 мм, семи-, дев’яти-, десяти- та одинадцятирядне виконання передбачає висів лише з міжряддям 600 мм і, нарешті, 12-и рядне виконання передбачає висів з міжряддям 450/500 та 508 мм.

Dsc4733

Незалежно від кількості рядів, що встановлено на агрегаті, транспортна ширина сівалки ніколи не перевищує три метри, що дає змогу вільно та безпечно пересуватися польовими дорогами та шляхами загального користування.

Перегляди: 625
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tempo-v-shyryna-mizhryaddya-ne-maye-znachennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати