Тісто з цвітної капусти: харчовий гігант запускає новий бренд їжі для схуднення

Тісто з цвітної капусти: харчовий гігант запускає новий бренд їжі для схуднення
Фото: з відкритих джерел

Nestlé вперше за останні три десятиріччя запускає у США новий великий продуктовий бренд – Vital Pursuit. Заморожені продукти нової лінійки з’являться у магазинах в жовтні.

Vital Pursuit – їжа для тих, хто активно зосереджений на контролі ваги.

Першими продуктами бренду будуть боули з цілозерновий та протеїновими макаронами, піца на дієтичному хрусткому тісті з цвітної капусти та порційні бутерброди.

Запуск нового бренду Nestlé пояснює потужними запитом на схуднення. Шукаючи нові й нові шляхи нормалізації ваги, споживачі отримують залежність від ліків, що придушують апетит та дають відчуття ситості. 

Image 13

Одним з таких, наприклад, виявився препарат для діабетиків GLP-1, який неконтрольовано приймають ті, хто шукає легших способів знизити вагу. Попит на GLP-1 настільки шалений, що зробив його малодоступним для самих діабетиків. Фактично йдеться про $100 млрд та 9 млн американців – так оцінюють ринок тих, хто приймає й прийматиме ліки GLP-1 для схуднення. Не зважаючи на негативні побічні ефекти.

Vital Pursuit буде зручною, смачною їжею з правильним розміром порції та максимально насиченою вкрай необхідними поживними речовинами. 

Поки що Nestlé не розголошує прогнози доходів нового бренду, але має на нього чималі плани. Дженніфер Барнс, віце-президентка з маркетингу компанії, говорить, що це буде стійка пропозиція, яка залишатиметься «актуальною протягом десятиліть».

Джерело: newfood.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tisto-z-czvitnoyi-kapusty-harchovyj-gigant-zapuskaye-novyj-brend-yizhi-dlya-shudnennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати