Україна відправила понад 400 т гороху до Мавританії в рамках програми “Grain from Ukraine”

Україна відправила понад 400 т гороху до Мавританії в рамках програми “Grain from Ukraine”
Фото: з відкритих джерел

Україна та Всесвітня продовольча програма ООН вперше за весь період роботи гуманітарної програми “Grain from Ukraine” (“Зерно з України”) відправили партію колотого гороху обсягом 423 тонни до Мавританії.

Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Ці поставки сприятимуть діяльності ООН в регіоні, зокрема програмам шкільного харчування та підтримки населення в неврожайний сезон.

Частина українського гороху буде використовуватися в шкільних їдальнях по всій Мавританії, а також у таборах для переселенців. Інша частина забезпечить роботу громадських центрів охорони здоров’я у поєднанні з іншими продуктами.

Як повідомляється, ще більше суден з українським продовольством для гуманітарних потреб буде відправлено до Мавританії та інших країн, що потребують допомоги, вже найближчими місяцями.

Ініціатива “Grain from Ukraine” була запущена навесні 2022 року для підтримки глобальної продовольчої безпеки та допомоги найбільш вразливим країнам і регіонам шляхом поставок збіжжя, олії та інших товарів харчової групи з України.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-vidpravyla-ponad-400-t-gorohu-do-mavrytaniyi-v-ramkah-programy-grain-from-ukraine
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати