Триатлоніст створив інноваційне пиво для відновлення м’язів після фітнесу

Триатлоніст створив інноваційне пиво для відновлення м’язів після фітнесу
Фото: з відкритих джерел

Після літрів вітамінної води та протеїнових коктейлів любителі фітнесу нарешті можуть завершити тренування безалкогольним пивом, збагаченим поживними речовинами та мінералами.

Такий напій розробив стартап Goxoa. Після досліджень компанія зварила зволожувальне пиво для спортсменів – воно збагачене мінеральними солями, ізотонічне та містить 0% алкоголю. 

Напій втамовує спрагу та містить на 50% менше калорій, ніж класичне пиво, і в 10 разів більше електролітів. 

Пиво рекомендують споживати, щоб відновити м’язові волокна, pH-баланс і, перш за все, забезпечити гідратацію після втрати води під час фізичних вправ.

Творець пива – тріатлоніст Джонатан Дюбуа, він варить свій спортивний світлий ель у Монпельє, на півдні Франції.

Goxoa вимовляється як «гочоа», що баскською означає «смачний». Виробництво напою – повністю інноваційне, воно поєднує секретні дріжджі та кустарний процес пивоваріння для зменшення кількості молекул, відповідальних за «неприємний смак безалкогольного сусла».

Інноваційний та енергоефективний процес дає змогу контролювати всі показники, починаючи від смаку та аромату, і закінчуючи поживністю. 

До речі, спортивне пиво почали продавати на ринку лише пів року тому. Зараз його можна знайти у 260 торгових точках французької мережі супермаркетів Casino та ще у сотні барів, спеціалізованих магазинів, ресторанів. 

Джерело: newfood.media

Перегляди: 12
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/tryatlonist-stvoryv-innovaczijne-pyvo-dlya-vidnovlennya-myaziv-pislya-fitnesu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1