У Кременчуці викрили підприємство, яке постачало немарковану і прострочену продукцію в супермаркети

У Кременчуці викрили підприємство, яке постачало немарковану і прострочену продукцію в супермаркети
Фото: з відкритих джерел

У Кременчуці завдяки зусиллям фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, співробітників Служби безпеки України та прокуратури м. Києва викрито незаконну господарську діяльність торгівельної продовольчої бази, яка постачала немарковану і прострочену продукцію у торговельні мережі України.

На даній потужності суб’єкти підприємницької діяльності та юридичні особи всупереч чинному законодавству здійснювали фальсифікацію (перепакування, нанесення маркування) харчових продуктів невідомого походження та виробництва з послідуючою реалізацією до роздрібної торгівельної мережі на території України, дошкільних та освітніх закладів Полтавщини і Київської області, а також до підрозділів Державної прикордонної служби України та Міністерства оборони України.

За результатами проведених заходів зафіксовано ряд порушень вимог харчового законодавства, у тому числі:

  • немаркована, невідомого походження харчова продукція;
  • незаконне нанесення етикеток з маркуванням на харчові продукти;
  • фальсифікація маркування з метою можливого отримання надприбутків;
  • незадовільний гігієнічний стан потужностей із зберігання та обігу харчових продуктів (несвоєчасне прибирання, бруд в холодильно-морозильних камерах, спільне зберігання протермінованих вражених пліснявим грибом сирів, масло з пошкодженими споживчими упаковками мишоподібними шкідниками, спільне зберігання із харчовими продуктами побутових та харчових відходів).

За результатами спільних заходів було попереджено незаконну переробку, перепакування та реалізацію небезпечної, протермінованої, фальсифікованої, без ознак споживчого маркування харчової продукції до загальноосвітніх та дошкільних закладів Полтавщини та Київської області та можливо інших освітніх закладів України і роздрібної торгівельної мережі.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-kremenchuczi-vykryly-pidpryyemstvo-yake-postachalo-nemarkovanu-i-prostrochenu-produkcziyu-v-supermarkety
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
4
Нічого сказати
1