У поліції Польщі розповіли, як просувається справа про розсипане українське зерно

У поліції Польщі розповіли, як просувається справа про розсипане українське зерно
Фото: з відкритих джерел

Польська поліція отримала від постраждалої сторони заяву про пошкодження майна, здійснила процесуальні дії. Надалі вирішуватиметься питання, яким чином відбуватиметься провадження у справі про розсипане зерно поблизу пункту пропуску у Медиці.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила речниця поліції Перемишля Йоанна Голіш.

“Вчора поліцейські виконали процесуальні дії. Було прийнято заяву від постраждалої сторони щодо пошкодження майна”, – повідомила речниця поліції.

Вона додала, що йдеться про статтю 288, §1 Кримінального кодексу Польщі щодо відповідальності за пошкодження майна.

За її словами, зараз відбувається вивчення отриманих матеріалів, від чого залежатиме, як далі здійснюватиметься провадження.

Інцидент стався близько 11:30 у вівторок. Група з орієнтовно 250-ти фермерів рушила у напрямку залізничної колії. Там було висипано зерно з одного із вагонів. На коліях розмову з протестувальниками вела група поліцейських переговорників, в результаті чого через нетривалий час фермери пішли з колії. На місці не сталося якихось сутичок, поліція не застосовувала засобів безпосереднього примусу. А у зв’язку з тим, що було висипано зерно, у першу чергу свої обов’язки виконувала служба охорони залізниці.

Стаття 288 §1 Кримінального кодексу Польщі передбачає покарання від трьох місяців до п’яти років за пошкодження чужого майна. Якщо завдані збитки не є серйозними, то винуватець може бути покараний штрафом, обмеженням свободи чи ув’язненням на термін до одного року.

Як повідомлялося, вранці 20 лютого польські фермери-протестувальники перекривали залізницю поблизу пункту пропуску “Медика” на кордоні з Україною і висипали зерно з вантажного вагона на колії.

Перегляди: 709
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-policziyi-polshhi-rozpovily-yak-prosuvayetsya-sprava-pro-rozsypane-ukrayinske-zerno
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати