Tempo950x100

Tempo300x100

У Польщі новий міністр агрополітики: яка його позиція щодо українського зерна

У Польщі новий міністр агрополітики: яка його позиція щодо українського зерна
Фото: з відкритих джерел

Новий прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск представив новий уряд. Міністерство сільського господарства очолить Чеслав Сєкерський. Одним з його заступників став Міхал Колодзейчак з Agrounia, який організовував протести у Польщі проти імпорту зерна з України.

Про це пише польське видання Farmer

Раніше Сєкерський заявляв, що Україну необхідно підтримувати, але так, щоб не шкодити польському та європейському сільському господарству.

«ЄС занадто відкрився для України, вважаючи, що відкриття європейського ринку для України покращить її економічну ситуацію та сприятиме розвитку двосторонньої торгівлі. Я був доповідачем з цього питання і підготував відповідний висновок на форумі Європарламенту, який був негативним щодо надходження товарів з України. Я згадав, серед іншого: наскільки небезпечним є такий підхід до чутливих галузей сільського господарства у випадку використання спрощених, преференційних квот на агропродовольчу продукцію. На мою думку, ми можемо підтримувати розвиток України, але в інший спосіб, і ми не повинні використовувати таку підтримку, яка шкодить польському та європейському сільському господарству», — прокоментував він в інтерв’ю Gazeta Pomorska.

Сєкерський також зазначав, що нижча вартість робочої сили в Україні, хороша якість ґрунту, покращення сільськогосподарської інфраструктури та інтенсифікація виробництва сировини призведе до збільшення надходження української сільгосппродукції до Європи.


Джерело: Latifundist.com

Перегляди: 62
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/u-polshhi-novyj-ministr-agropolityky-yaka-jogo-pozycziya-shhodo-ukrayinskogo-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
2

  28 Лютого

  Відновлення закупівель Китаєм зупинило падіння цін на кукурудзу в Україні

  Рішення Єврокомісії щодо обмеження експорту українського цукру поставить розвиток галузі на паузу

  Зерновий коридор для українського експорту під питанням без допомоги США

  Росіяни встановили 7-річний рекорд споживання алкоголю

  Поляків змусять заплатити за знищення українського зерна

  На Волині завершується будівництво першої черги нового елеватора

  У Польщі заявили, що ЄС має повернути довоєнні правила торгівлі продовольством з Україною

  Оренда зерновозів «Укрзалізниці» в березні подешевшає

  «Мостиський сухий порт» розпочав перевантаження мінеральних добрив

  Українські фермери звернулися до членів Європарламенту: “Ваш голос буде вирішальним для економічного майбутнього України”

  БІЛЬШЕ НОВИН