Угандійські жінки створили замінник м’яса із найвонючіших плодів у світі

Угандійські жінки створили замінник м’яса із найвонючіших плодів у світі
Фото: з відкритих джерел

Компанія Fiber Foods, створена та очолювана угандійськими жінками, перетворила найвонючіший у світі плід – джекфрут – на поживний інгредієнт, що замінює м’ясо.

Насправді за використання джекфрута у створенні альтернативи м’ясу взялося вже чимало компаній – Jack & Annie, Upton’s Naturals, Karana, The Jackfruit Company. Проте тільки Fiber Foods підійшла до цього процесу унікальним способом – зневоднивши інгредієнт. 

Висушений джекфрут випускається у різних форматах і розмірах – для різних потреб виробників рослинного чи гібридного м’яса.

Угандійки заснували компанію для того, щоб створити можливості для жінок і дівчат у переробці сільськогосподарської продукції. Для цього вони взяли культуру, яка ще не була комерціалізована: багато джекфрутів просто даремно викидалися.

У Fiber Foods пішло три роки на розробку технології виготовлення інгредієнта для рослинного м’яса. Зараз технологія очікує на патент. 

Тим часом компанія створила виробничу лінію, лабораторію та дослідницький центр у Східній Африці, щоб підвищити ефективність вирощування, збирання та обробки джекфрута. Також у неї є партнери й лабораторія в Нідерландах, яка відповідає за розробку нових продуктів. 

Рішення зневоднити джекфрут було прийнято з міркувань сталого розвитку та зниження затрат на транспортування. Внаслідок регідрації обсяг продукту зменшується на 90%.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ugandijski-zhinky-stvoryly-zaminnyk-myasa-iz-najvonyuchishyh-plodiv-u-sviti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати