Україна потрапила в трійку лідерів з експорту м’яса птиці в ЄС

Україна потрапила в трійку лідерів з експорту м’яса птиці в ЄС

Україна посіла третє місце з експорту м’яса птиці в країни Євросоюзу. За п’ять місяців 2018 року на європейський ринок країна поставила 50,1 тисяч тонн цієї продукції. Про це повідомляється в статистичній звітності Європейській комісії, пише Телеграф.

За рік поставки м’яса птиці зросли на 90%. Перше місце серед країн-експортерів м’яса птиці в ЄС займає Таїланд. На другому місці – Бразилія.

З початку року Таїланд поставив в Євросоюз 123 тис. тонн цієї продукції, а Бразилія – 110 тис. тонн. При цьому, зростання поставок таїландській курятини в ЄС склав 13,2%, бразильської впав на 41,9%.

Нагадаємо, частка ЄС в українському експорті сягнула в 2018 році 42%. За перші п’ять місяців 2018 року Україна збільшила товарообіг аграрними і харчовими продуктами з країнами Європейського союзу майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зовнішньоторговельний оборот склав 2,8 млрд доларів. Зазначимо, що аграрний експорт з країнами ЄС зріс порівняно з 2017 роком на 45 млн доларів і склав 1,9 млрд доларів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-potrapyla-v-trijku-lideriv-z-eksportu-myasa-ptyci-v-yes
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати