Україна та Нігерія співпрацюватимуть у рамках реалізації ініціативи Grain from Ukraine

Україна та Нігерія співпрацюватимуть у рамках реалізації ініціативи Grain from Ukraine
Фото: з відкритих джерел

Шляхи практичної реалізації гуманітарної продовольчої допомоги в рамках ініціативи Grain from Ukraine, під час зустрічі, обговорили Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський та Федеральний Міністр сільського господарства та сільського розвитку Федеративної Республіки Нігерія Мохаммад Махмуд Абубакар.

Сторони озвучили свої бачення взаємодії на всіх етапах впровадження гуманітарної місії. Обговорили, зокрема, можливості транспортування продукції та доступні види зерна для постачання.

Міністри домовилися детальніше опрацювати інформацію, яка дозволить забезпечити ефективну реалізацію Grain from Ukraine та найближчим часом повернутися до її розгляду.

Нагадаємо, суть гуманітарної продовольчої програми полягає в закупівлі країнами-партнерами аграрної продукції українських виробників та постачанні її до країн Африки й Азії, що перебувають на межі голоду.

Програма вже почала працювати. Перші судна вже доставляють продовольство. Також, в рамках ініціативи розпочато переговори щодо закупівлі та поставки зерна пшениці.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-ta-nigeriya-spivpraczyuvatymut-u-ramkah-realizacziyi-inicziatyvy-grain-from-ukraine
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати