Tempo950x100

Tempo300x100

Україна заборонила ввезення м’ясних продуктів зі Швеції, США та Іраку: в чому причина

Україна заборонила ввезення м’ясних продуктів зі Швеції, США та Іраку: в чому причина
Фото: з відкритих джерел

Україна обмежила ввезення продуктів тваринництва зі Швеції та США через реєстрацію грипу птиці, повідомило Східне міжрегіональне Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів із посиланням на розпорядження державного ветеринарного інспектора.

Згідно з повідомленням, з 9 січня заборонено ввезення в Україну інкубаційних яєць, птиці та продуктів із неї з неблагополучних зон Швеції. Виняток – продукти, які пройшли обробку методом, що гарантує знищення збудника зазначеного захворювання.

Крім того, з 8 січня діє така сама заборона на ввезення в Україну птиці та інкубаційних яєць зі штату Пенсильванія США.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що в Україну заборонене ввезення цієї продукції з таких штатів США, як Арканзас, Міссурі, Алабама, Вашингтон, Каліфорнія, Орегон, Айова, Міннесота, Монтана, Юта, Південна Дакота, Північна Дакота, Вісконсін, Джорджія, Мерилент, Огайо, Колорадо, Канзас, Мічиган, Нью-Йорк, Айдахо.

Згідно з розпорядженням державного ветеринарного інспектора від 11 січня, також заборонено ввезення в Україну з Іраку схильних до блутангу тварин і генетичного матеріалу від них.

Джерело: delo.ua

Перегляди: 99
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayina-zaboronyla-vvezennya-myasnyh-produktiv-zi-shvecziyi-ssha-ta-iraku-v-chomu-prychyna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати