Українська компанія створила унікальне обладнання для ковбаси без оболонки

Українська компанія створила унікальне обладнання для ковбаси без оболонки
Фото: з відкритих джерел

Українська компанія «ГідроШприц» створила інноваційне обладнання для автоматизованого виробництва м’ясних снеків без оболонки.

Автоматична система включає шестерневий шприц з відкритим бункером об’ємом 100 літрів, який працює як ефективна помпа. У комплекті також додається візок розміром 2000 х 1000 х 1000 мм та 60 сіток розміром 920 х 500 мм. 

Завдяки автоматичному роботу сітка витягується з візка та поміщається на верхній шар конвеєра. Після проходження під форсунками та формування фаршу, автоматично відбувається обрізання ножем на задану довжину ковбасок від 100 до 900 мм діаметром 10 мм. 

Далі ковбаски поміщаються на візок для транспортування у сушильну камеру.

Обладнання характеризується високою продуктивністю – до двох сіток за хвилину (по 2 кг фаршу на кожній). Такий обсяг може обслуговуватися одним низькокваліфікованим працівником.

Обладнання має систему напівручного формування фаршу з посиленою версією шприца та бункером на 50 літрів. За допомогою неї можна формувати ковбаски без оболонки та м’ясні або рибні снеки, які не потребують використання альгінатної оболонки, як більшість представлених версій на ринку.

У компанії розповідають, що на такому обладнанні уже налагоджене виробництво ковбасок без оболонки «Meat stick snack» та «Кабаноси». Інноваційні виробничі лінії уже працюють в Україні, Литві та Словаччині.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinska-kompaniya-stvoryla-unikalne-obladnannya-dlya-kovbasy-bez-obolonky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати