Українські аграрії безплатно можуть перевірити ґрунти після військових дій

Українські аграрії безплатно можуть перевірити ґрунти після військових дій
Фото: з відкритих джерел

Сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience за підтримки Мінагрополітики України запустила ініціативу з перевірки ґрунтів на наявність токсичних металів в наслідок бомбових, ракетних або артилерійських вибухів. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Тестуватимуть ґрунти з фермерських господарств у сертифікованій лабораторії Cortevaв італійському Гадеско. Земля перевірятиметься на наявність потенційного забруднення важкими металами (мишʼяком, залізом, свинцем, марганцем, ртуттю та нікелем) та наявність у ній вмісту основних поживних елементів (азоту, фосфору, калію, магнію тощо).

Для визначення стану полів також аналізуватиметься структура ґрунту, вміст органічних речовин та інші агрохімічні показники.

За результатами перевірки фермери отримають інформацію про склад ґрунтів, придатність для ведення сільського господарства та заходи, які можна провести для покращення стану ґрунтів, зокрема рекомендації щодо потреби додаткового внесення поживних елементів для отримання запланованого урожаю.

Фермери отримають всю інформацію приблизно через місяць після відправки зразків, зазначила компанія.

Фермери, які бажають взяти участь, можуть замовити аналіз ґрунту через мобільний додаток «Soil Test», доступний на App Store та Google Play, де міститься вся необхідна інформація стосовно відбору та передачі зразків ґрунту на аналіз.

Американська Corteva Agriscience – один з найбільших у світі постачальників засобів захисту рослин та насіння. Компанія стала незалежною публічною 1 червня 2019 року. Раніше вона була сільськогосподарським підрозділом компанії DowDuPont.

У травні 2022 року Corteva Agriscience оголосила про вихід з російського та білоруського ринків через вторгнення РФ в Україну.

Того ж року Corteva Agriscience та Мінагрополітики підписали декларацію про поглиблення та подальший розвиток співпраці заради продовольчої безпеки в Україні та світі.

В Україні компанію представляє ТОВ «Кортева Агрісаєнс Україна». За підсумками 2023 року виручка «Кортева Агрісаєнс Україна» перевищила 4,8 млрд грн, що майже на 1 млрд більше, ніж у 2023-му, свідчать дані YouControl.

Джерело: forbes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ukrayinski-agrariyi-bezplatno-mozhut-pereviryty-grunty-pislya-vijskovyh-dij
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  24 Травня

  Для кредитування аграріїв на прифронтових територіях необхідно розробити умови страхування

  Експорт олійної продукції через порти Одеси становить близько 75%-80%

  Найбільша пекарня світу підмішає у тісто солодкі мікробні білки, які не викликають ожиріння

  Україна увійшла до трійки найбільших постачальників меду до ЄС

  У червні може зрости ставка плати за використання зерновозів ЦТЛ

  Зростання цін на європейську пшеницю зменшує експорт з ЄС та сприяє нарощуванню поставок з рф

  Захоплений окупантами Інститут рису на Херсонщині змінює напрям роботи

  Ціни закупівлі живця коливаються в межах 58,5–62 грн/кг

  На Одещині зʼявиться лабораторія, яка моделюватиме виробництво круп

  Прибутки з гектарів. Якими будуть ціни на землю в Україні та скільки на цьому можна заробити

  БІЛЬШЕ НОВИН